جلسه اختتامیه ارزیابی دهمین دوره جایزه مدل بهره وری ایمیدرو سال۱۴۰۲، امروز چهارشنبه مورخ۱۴۰۲/۱۲/۹ با حضور مدیر عامل ، مدیران داخلی و تیم ارزیابی با ارائه نقطه نظرات تیم ارزیابی با موفقیت خاتمه یافت .

🔸جلسه اختتامیه ارزیابی دهمین دوره جایزه مدل بهره وری ایمیدرو سال۱۴۰۲، امروز چهارشنبه مورخ۱۴۰۲/۱۲/۹ با حضور مدیر عامل ، مدیران داخلی و تیم ارزیابی با ارائه نقطه نظرات تیم ارزیابی با موفقیت خاتمه یافت .

🔹به گزارش روابط عمومی شرکت در ابتدای این جلسه ، تیم ارزیابی دستاورد ۳ روز بررسی و ارزیابی های انجام شده را به صورت نقاط قوت و بهبود ارائه داشته و با تشکر از مدیر عامل شرکت به واسطه ارزش و تعهدی که نسبت به بهره وری و تعالی دارند گفتند: « نقاط قوت خوب و در عین حال نقاط قابل بهبود در این شرکت مشاهده کردیم.

🔸در ادامه مهندس نیکو مدیرعامل محترم شرکت با تقدیر از تلاشهای انجام شده توسط تیم ارزیابی و همکاری خوب همکاران شرکت ، بیان داشتند: « ان شاء الله بتوانیم به اتفاق همکاران در سال های آتی توصیه ها و پیشنهادات ارائه شده توسط تیم ارزیابی را با استفاده از همه پتانسیل های شرکت عملیاتی نموده، نقاط قوت را تقویت نماییم.

♦️ روابط عمومی شرکت ذغال سنگ البرز مرکزی ♦️

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *